producent mebli

 • Aranżacja funkcjonalnej kuchni

  Wygoda, komfort, funkcjonalność i estetyka – to 4 słowa, które mieszczą się w jednym pomieszczeniu – w kuchni. Jeżeli zadbamy o dopilnowanie tego, to z wielką przyjemnością będziemy przebywać w kuchni lub nawet w małym aneksie kuchennym, a gotowanie sprawi nam wielką przyjemność.

 • Ciekawe rozwiązania do kuchni

  Kuchnia jest miejscem, które pozwala na zastosowanie wielu ciekawych inspiracji architektonicznych. Nie można jednak pozwolić sobie na zbytnią przesadność, jeżeli chcemy, aby pomieszczenie było przytulne i wygodne w swoim użytkowaniu.

 • Jak urządzić kuchnię w kilku krokach?

  Czy urządzanie kuchni musi być takim czasochłonnym zajęciem? Oczywiście, że nie. O ile będziemy pamiętali o kilku podstawowych zasadach, aranżacja pomieszczenia kuchennego wyda nam się fascynującą sprawą, której końca nie będziemy mogli się doczekać.

 • Idealnie duża kuchnia

  Wielu miłośników gotowania marzy o dużej kuchni, która pozwoliłaby im na rozwijanie swojego talentu kulinarnego. Nie można jednak zapominać, że im większe jest takie pomieszczenie, tym więcej będziemy mieli w niej do sprzątania. Jak zaprojektować dużą kuchnię?

 • Wybieramy blaty kuchenne

  Urządzając kuchnię nie skupiajmy się tylko i wyłącznie nad kolorystyką mebli, ale także nad ich funkcjonalnością. Przy czym nie zapominajmy o blatach kuchennych, które muszą być solidne i trwałe. Na blatach wykonujemy wszelkiego rodzaju prace kuchenne, dlatego trzeba zadbać o to, aby były one starannie dobrane.

 • Aranżacja kuchni krok po kroku

  Dobra aranżacja kuchni jest bardzo ważna. Od tego jak na samym początku urządzimy to pomieszczenie zależeć będzie to jak będziemy się w niej czuć za każdym razem. Trzeba więc do takiej aranżacji podejść w odpowiedni sposób.

 • Urządzamy kuchnię z wyspą

  Mając do dyspozycji dużą kuchnię postawmy na wyspę, którą ustawimy w jej centralnym punkcie. Jest to bardzo nowoczesny akcent, który spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród wielu osób. Warto poznać zalety takiej wyspy kuchennej, która może spełniać wiele funkcji.

 • Praktyczna kuchnia

  Kuchnia musi być miejscem jak najbardziej praktycznym, gdzie będziemy mogli zrobić wszystkie zaplanowane rzeczy. Możemy sami zaplanować cały wystrój lub jej aranżację powierzyć specjalistom – architektom.

 • Dobra aranżacja kuchenna

  Dobrze zaplanowana i wykonana aranżacja kuchenna to podstawa. Takie solidne podejście do tematu sprawi, że przebywanie w kuchni lub w aneksie kuchennym będzie dla nas o wiele przyjemniejsze. Przyłóżmy się więc do tego tematu, jeżeli chcemy mieć kuchnię z dobrym klimatem.