• Kuchenne trendy: matowa czerń

  Era zimnych aranżacji wypełnionych białymi meblami o połyskującej, niemal lustrzanej powierzchni odchodzi do lamusa. Ich miejsce w modnych kuchniach coraz częściej zajmują niebanalne meble zbudowane z czarnych, matowych płyt. Czy warto zainwestować w oryginalne, ciemne […] Read More

 • Blat z drewna – warto?

  Nieodłączną częścią każdej kuchennej zabudowy jest blat. To właśnie on pełni funkcję powierzchni roboczej, która każdego dnia jest szczególnie intensywnie eksploatowana. Blat powinien stwarzać domownikom odpowiednie warunki do przyrządzania posiłków, subtelnie dekorować meble, wyróżniać się […] Read More

 • Konglomerat czy granit: wybieramy solidny blat

  Ważnym etapem urządzania kuchni jest wybór blatu. To właśnie on umożliwia nam przygotowywanie posiłków, on ma kontakt z ciężkimi i rozgrzanymi naczyniami i to on jest w kuchni szczególnie narażony na zabrudzenia… Dzisiaj przyjrzymy się […] Read More

 • Drewniana podłoga w kuchni

  Uniwersalne, piękne, stylowe i ponadczasowe… Drewno jest materiałem mile widzianym w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego przeznaczenia i dominującego w nim stylu. Doskonale sprawdza się ono nie tylko jako budulec mebli, ale również w roli […] Read More

 • Aranżacja funkcjonalnej kuchni

  Wygoda, komfort, funkcjonalność i estetyka – to 4 słowa, które mieszczą się w jednym pomieszczeniu – w kuchni. Jeżeli zadbamy o dopilnowanie tego, to z wielką przyjemnością będziemy przebywać w kuchni lub nawet w małym aneksie kuchennym, a gotowanie sprawi nam wielką przyjemność.

 • Ciekawe rozwiązania do kuchni

  Kuchnia jest miejscem, które pozwala na zastosowanie wielu ciekawych inspiracji architektonicznych. Nie można jednak pozwolić sobie na zbytnią przesadność, jeżeli chcemy, aby pomieszczenie było przytulne i wygodne w swoim użytkowaniu.

 • Jak urządzić kuchnię w kilku krokach?

  Czy urządzanie kuchni musi być takim czasochłonnym zajęciem? Oczywiście, że nie. O ile będziemy pamiętali o kilku podstawowych zasadach, aranżacja pomieszczenia kuchennego wyda nam się fascynującą sprawą, której końca nie będziemy mogli się doczekać.

 • Idealnie duża kuchnia

  Wielu miłośników gotowania marzy o dużej kuchni, która pozwoliłaby im na rozwijanie swojego talentu kulinarnego. Nie można jednak zapominać, że im większe jest takie pomieszczenie, tym więcej będziemy mieli w niej do sprzątania. Jak zaprojektować dużą kuchnię?

 • Jak urządzić kuchnię?

  Aranżacja kuchni powinna być wykonana bardzo starannie. Kuchnia nie tylko musi być pomieszczeniem funkcjonalnym. Musi być ona również urządzona z odpowiednim wyczuciem smaku oraz estetyki, dzięki czemu chętniej będziemy w niej przebywali.

 • Dobrze wykonany aneks kuchenny

  Aneks kuchenny znaleźć można najczęściej w kawalerkach lub w malutkich mieszkaniach, gdzie liczy się dosłownie każdy centymetr przestrzeni. W ostatnich czasach taki aneks można spotkać również w domach, dzięki czemu powstaje duża, otwarta przestrzeń dzienna.

1 2 3 5