aranżacja kuchni

 • Idealnie duża kuchnia

  Wielu miłośników gotowania marzy o dużej kuchni, która pozwoliłaby im na rozwijanie swojego talentu kulinarnego. Nie można jednak zapominać, że im większe jest takie pomieszczenie, tym więcej będziemy mieli w niej do sprzątania. Jak zaprojektować dużą kuchnię?

 • Jak urządzić kuchnię?

  Aranżacja kuchni powinna być wykonana bardzo starannie. Kuchnia nie tylko musi być pomieszczeniem funkcjonalnym. Musi być ona również urządzona z odpowiednim wyczuciem smaku oraz estetyki, dzięki czemu chętniej będziemy w niej przebywali.

 • Dobrze wykonany aneks kuchenny

  Aneks kuchenny znaleźć można najczęściej w kawalerkach lub w malutkich mieszkaniach, gdzie liczy się dosłownie każdy centymetr przestrzeni. W ostatnich czasach taki aneks można spotkać również w domach, dzięki czemu powstaje duża, otwarta przestrzeń dzienna.

 • Wybieramy blaty kuchenne

  Urządzając kuchnię nie skupiajmy się tylko i wyłącznie nad kolorystyką mebli, ale także nad ich funkcjonalnością. Przy czym nie zapominajmy o blatach kuchennych, które muszą być solidne i trwałe. Na blatach wykonujemy wszelkiego rodzaju prace kuchenne, dlatego trzeba zadbać o to, aby były one starannie dobrane.

 • Aranżacja kuchni krok po kroku

  Dobra aranżacja kuchni jest bardzo ważna. Od tego jak na samym początku urządzimy to pomieszczenie zależeć będzie to jak będziemy się w niej czuć za każdym razem. Trzeba więc do takiej aranżacji podejść w odpowiedni sposób.

 • Praktyczna kuchnia

  Kuchnia musi być miejscem jak najbardziej praktycznym, gdzie będziemy mogli zrobić wszystkie zaplanowane rzeczy. Możemy sami zaplanować cały wystrój lub jej aranżację powierzyć specjalistom – architektom.

 • Dobra aranżacja kuchenna

  Dobrze zaplanowana i wykonana aranżacja kuchenna to podstawa. Takie solidne podejście do tematu sprawi, że przebywanie w kuchni lub w aneksie kuchennym będzie dla nas o wiele przyjemniejsze. Przyłóżmy się więc do tego tematu, jeżeli chcemy mieć kuchnię z dobrym klimatem.

 • Rustykalne inspiracje do kuchni

  Masz już dość swojej zimnej, wypełnionej białymi meblami o wysokim połysku kuchni? Chcesz przekształcić chłodne pomieszczenie w ciepłe, domowe wnętrze, w którym będzie tętniło rodzinne życie? Inspiracji do stworzenia magicznej kuchni z duszą warto szukać […] Read More

 • Co będzie modne w kuchni w nadchodzącym roku?

  Nadejście nowego roku oznacza przeważnie wielkie zmiany w designie. Jeśli planujesz w 2019 roku remont kuchni, warto poznać trendy, które będą królować w modnych mieszkaniach. Jakie elementy warto wprowadzić do kuchennej aranżacji? Sprawdź!

 • Kuchnia na wymiar czy modułowa?

  Urządzając nową, wymarzoną kuchnię, możemy podążać jedną z dwóch dróg: skorzystać z gotowych mebli dostępnych w sklepach albo skorzystać z usług projektanta, który wykona dla nas zabudowę według indywidualnych wytycznych. Jakie zalety mają oba rozwiązania? Które z nich okaże się dla Ciebie najkorzystniejsze? Sprawdź!