Kuchnie

Meble kuchenne z płyty laminowanej

 

Producenci wyposażenia kuchennego oferują ogrom mebli wykonanych z materiałów o zróżnicowanej specyfice. Wśród wielu dostępnych opcji szczególnie dużym zainteresowaniem klientów cieszą się meble z płyty MDF laminowanej. Dlaczego warto wyposażyć swoją kuchnię właśnie w tego typu zabudowę? Sprawdź!

Trwałe meble na lata

Wyposażenie kuchenne codziennie ma kontakt z czynnikami, które mogą negatywnie wpływać na ich estetykę i funkcjonalność. Wybierając meble laminowane, masz pewność, że nowa kuchnia zachowa swoją nienaganną kondycję przez wiele lat. Laminat zabezpiecza płyty przed działanie wilgoci. Zanieczyszczenia nie wsiąkają w głąb laminatu, więc na meblach nie powstają nieestetyczne odbarwienia. Co ważne, laminowane meble wyjątkowo łatwo utrzymasz w czystości. Należy jednak pamiętać, aby dobrze zabezpieczyć krawędzie i miejsca łączenia, aby płyta nie przyjmowała wilgoci i nie odkształcała się.

Skandynawska prostota czy elegancka klasyka?

Niezależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, gwarantujemy, że meble laminowane sprostają zadaniu. Meble laminowane, dzięki szerokim możliwościom ich obróbki, dostępne są w całej palecie wzorów i kolorów. Minimalistyczne i frezowane, matowe i błyszczące, stonowane i kolorowe, gładkie i z wzorami… W katalogach czołowych marek znajdziesz ogrom ciekawych kolekcji inspirowanych najróżniejszymi stylami. W sprzedaży znajdują się nawet meble laminowane o strukturze wiernie naśladującej naturalne drewno.

Niska cena

Mówiąc o walorach mebli laminowanych, nie sposób nie wspomnieć  o ich atrakcyjnej cenie. Stylowa, wytrzymała zabudowa z płyty laminowanej będzie znacznie tańsza niż wersja zbudowana z drewna, płyty akrylowej czy lakierowanej.