• Idealnie duża kuchnia

  Wielu miłośników gotowania marzy o dużej kuchni, która pozwoliłaby im na rozwijanie swojego talentu kulinarnego. Nie można jednak zapominać, że im większe jest takie pomieszczenie, tym więcej będziemy mieli w niej do sprzątania. Jak zaprojektować dużą kuchnię?

 • Jak urządzić kuchnię?

  Aranżacja kuchni powinna być wykonana bardzo starannie. Kuchnia nie tylko musi być pomieszczeniem funkcjonalnym. Musi być ona również urządzona z odpowiednim wyczuciem smaku oraz estetyki, dzięki czemu chętniej będziemy w niej przebywali.

 • Dobrze wykonany aneks kuchenny

  Aneks kuchenny znaleźć można najczęściej w kawalerkach lub w malutkich mieszkaniach, gdzie liczy się dosłownie każdy centymetr przestrzeni. W ostatnich czasach taki aneks można spotkać również w domach, dzięki czemu powstaje duża, otwarta przestrzeń dzienna.

 • Wybieramy blaty kuchenne

  Urządzając kuchnię nie skupiajmy się tylko i wyłącznie nad kolorystyką mebli, ale także nad ich funkcjonalnością. Przy czym nie zapominajmy o blatach kuchennych, które muszą być solidne i trwałe. Na blatach wykonujemy wszelkiego rodzaju prace kuchenne, dlatego trzeba zadbać o to, aby były one starannie dobrane.

 • Aranżacja kuchni krok po kroku

  Dobra aranżacja kuchni jest bardzo ważna. Od tego jak na samym początku urządzimy to pomieszczenie zależeć będzie to jak będziemy się w niej czuć za każdym razem. Trzeba więc do takiej aranżacji podejść w odpowiedni sposób.

 • Urządzamy kuchnię z wyspą

  Mając do dyspozycji dużą kuchnię postawmy na wyspę, którą ustawimy w jej centralnym punkcie. Jest to bardzo nowoczesny akcent, który spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród wielu osób. Warto poznać zalety takiej wyspy kuchennej, która może spełniać wiele funkcji.

 • Praktyczna kuchnia

  Kuchnia musi być miejscem jak najbardziej praktycznym, gdzie będziemy mogli zrobić wszystkie zaplanowane rzeczy. Możemy sami zaplanować cały wystrój lub jej aranżację powierzyć specjalistom – architektom.

 • Dobra aranżacja kuchenna

  Dobrze zaplanowana i wykonana aranżacja kuchenna to podstawa. Takie solidne podejście do tematu sprawi, że przebywanie w kuchni lub w aneksie kuchennym będzie dla nas o wiele przyjemniejsze. Przyłóżmy się więc do tego tematu, jeżeli chcemy mieć kuchnię z dobrym klimatem.

 • Kuchnia z drewna – czy warto?

  Mimo zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów moda na drewniane meble nie przemija. Wręcz przeciwnie – w ostatnich sezonach architekci coraz chętniej wykorzystują naturalny surowiec w swoich pracach. Miejscem, gdzie drewno jest szczególnie mile widziane, […] Read More

 • Powiew Prowansji w kuchni

  Sielska, naturalna, przytulna… Kuchnia w stylu prowansalskim od lat zachwyca miłośników (a w szczególności miłośniczki) romantycznego wzornictwa. Urządzając swoją kuchnię, warto odejść na chwilę od chłodnego minimalizmu i skupić swoją uwagę na ponadczasowej stylistyce, która […] Read More

1 2 3 5